MEC Vakfı 9. Uluslararası Kurban Organizasyonu Başladı (Kurban 1435)

Safvan-Der 2014EtkinliklerMahmud Es’ad Coşan Vakfı olarakbu yıl 9'uncusunu düzenleyeceğimiz kurban organizasyonu kapsamında, dünyanın farklı ülkelerinden vekalet gönderen hayırseverlerin kurbanlarını Avustralya’da kesip Endonezyalı gerçek ihtiyaç sahibi yüz binlerce aileye ilk elden ulaştırmaya hazırlanıyoruz.

Oku »

ÇEKUD Çevre Konulu Eğitici Eğitim Kursu Adıyaman’da Yapıldı

Safvan-Der 2014Etkinlikler


ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 2-5 Eylül tarihlerinde eş zamanlı olarak 81 ilde, öğretmenlere yönelik Çevre Konulu Eğitici Eğitimi Semineri Adıyaman’da da yapıldı.

Oku »

Safvan-Der Yatılı Yaz Okulu Programı Tamamlandı

Safvan-Der 2014EtkinliklerAdıyaman Safvan Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneğimizin (SAFVAN-DER) düzenlediği 15-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen yoğunlaştırılmış yatılı yaz okulu programı tamamlandı.

Oku »

Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması Ödül Töreni

Safvan-Der 2014EtkinliklerZinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü’nün, Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu (KAB) ile birlikte, Türkiye genelinde ve online olarak dünyanın her yerinde gerçekleştirdiği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları-2  Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması’nda”, Adıyaman da dereceye girenlerin ödülleri törenle dağıtıldı.

Oku »

Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması Ödül Gecesi

Safvan-Der 2014EtkinliklerZinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu ve Adıyaman Safvan Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (Safvan-Der)’nin düzenlediği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının ikincisi olan Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışmasının ödül törenine davetlisiniz.

Oku »

12345678910+