Bu Ramazan Kur'an-ı Kerim'i Anlamıyla Okuyorum

Safvan-Der 2015Etkinlikler


SAFVAN-DER olarak üyesi olduğumuz;Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak Platformu, 1436 Ramazan ayı münasebetiyle “anlamlı” bir kampanya başlattı. “Bu Ramazan Kur’an-ı Kerim’i Anlamıyla Okuyorum” sloganıyla duyurulan kampanyayla Kur’an ayı olan Ramazan ayında Kur’an’ın anlaşılmasına yönelik etkili bir farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Oku »

Safvan-Der İzcilik Kampı Tamamlandı

Safvan-Der 2015Etkinlikler


SAFVAN-DER kulübümüz tarafından; izcilerimiz arasında dayanışma, kaynaşma, samimiyeti arttırmak ve kamp heyecanını yaşatmak amacıyla 18.05.2015 / 24.05.2015 tarihleri arasında Adıyaman Merkez Şanlıurfa Yolu 15. Km’deki bağ evinde bu yılki ilk izci kampımızı gerçekleştirdik.

Oku »

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Ödül Töreni

Safvan-Der 2015Etkinlikler


Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Son Peygsamber Platformu ve Adıyaman Safvan Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (Safvan-Der)’nin düzenlediği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının üçüncüsü olan İdeal İnsan Son Peygamber’ (sav) in Hayatı konulu  yarışmamızda Adıyaman da dereceye girenlerin ödülleri törenle dağıtıldı.

Oku »

Safvan-Der Harran Ziyareti

Safvan-Der 2015Etkinlikler


Adıyaman Safvan-Der tarafından 10  Mayıs 2015 tarihinde  2015 yılı etkinlikleri kapsamında dernek mensupları arasında samimiyeti pekiştirmek ve muhabbeti arttırmak amacıyla Şanlıurfa ili Harran ilçesine günü birlik gezi düzenlendi.

Oku »

12345678910+