İlk Yardım Kursu Başarıyla Tamamlandı

Safvan-Der 2016Etkinlikler

Liderlerimiz,Türkiye İzcilik Federasyonu(T.İ.F) Adıyaman İl Temsilciliği tarafından 25/27.03.2016 tarihleri arsında Adıyaman’da düzenlenen İLKYARDIM kursunu başarıyla tamamladılar

Oku »

Bölgesel İzcilik Kampı Tamamlandı

Safvan-Der 2016Etkinlikler

Adıyaman SAFVAN-DER kulübümüzün de katıldığı 27 Ocak- 02 Şubat tarihleri arasında Malatya Spor Lisesinde Malatya Öncü Kulübün ev sahipliğini yaptığı bölgesel izci kampı sona erdi. Kamp’a Malatya, Adıyaman, Diyarbakır ve Gaziantep’ten çok sayıda izci ve lider iştirak etti.

Oku »

Ufka Yolculuk Hadis Yarışması

Safvan-Der 2016Etkinlikler


Türkiye geneli organizasyonu Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformunun yaptığı, ADIYAMAN il organizasyonunu ise Adıyaman SAFVAN-DER (Safvan Eğitim Çevre Gençlik ve Spor Kulübü)’müzün üstlendiği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının 4.sü olan Hadis Konulu Kitap Okuma Yarışmasının kayıtları başladı.

Oku »

8 Milyar Salavat Kampanyası

Safvan-Der 2015Etkinlikler


Peygamberimizin (s.a.s) doğum gününü salavâtlarla kutluyoruz. El-Muslih (s.a.s)  8 Milyar Salavat Kampanyası başlamıştır.

Oku »

MEC Vakfı'ndan 10. Uluslararası Kurban Organizasyonu: '100 Bin Tebessüm'

Safvan-Der 2015Etkinlikler


Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, bu yıl "100 bin tebessüm" çağrısıyla düzenlediği 10. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor.

Oku »

12345678910+